Spotify Cashback

Spotify üyeliğini Ozan SuperCard ile al, avantajlardan yararlan!

Müzik dinleme alışkanlıklarını değiştiren ve olmazsa olmazın haline gelen Spotify aboneliğini Ozan SuperCard ile alabilirsin! Spotify avantajlarından yararlanmak için tek yapman gereken üyeliğini Ozan SuperCard ile satın almak.

App Store'dan İndirin Google Play'den İndirin

Ozan SuperCard Spotify Cashback Kampanyası

“Yıl sonu özetini gördün mü?” mesajlarını kaçırmamak ve “Kesin dinle” mesajlarını kesintisiz dinleyebilmek için sana özel çalma listeleri ve efsane podcast’leriyle bir müzik uygulamasının ötesine geçen Spotify, Ozan SuperCard’lılar için artık çok daha avantajlı.

“Spotify aboneliğini Ozan SuperCard ile al, avantajlardan yararlan”

Ozan SuperApp’ten Gamer’lar için Spotify Çalma Listesi

Takım savaşı için rakip takıma baskın yaptığında seni hype’layacak şarkıları listeledik.
Arka planda şarkını aç ve kill’leri topla.

League of Legends
PUBG
Valorant

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Ocak – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, Spotify ödemelerinin Ozan SuperApp’e tanımlanmış fiziksel Ozan SuperCard ile ya da Ozan SuperApp’ten oluşturulan sanal Ozan SuperCard ile yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanan kullanıcılar, her ay yapılacak Spotify ödemelerinden %50 cashback kazanır. Son 30 gün içinde kazanılabilecek maksimum cashback tutarı 15 TL’dir.
  • Kampanyadan kazanılan cashback bakiye, harcanabilir bakiye olarak sadece kampanyaya katılan kullanıcılara yüklenir ve transfer edilemez, nakde çevrilemez.
  • Bu kampanyadan sadece Ozan SuperApp’e TCKN numarasıyla kayıt olmuş Türkiye Cumhuriyeti kullanıcıları faydalanabilir.
  • Her kullanıcı bir ay içinde kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda Spotify platformundan ödeme bilgilerinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde, ödeme yapılacak kartınızın Ozan SuperCard kalması durumunda kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz.
  • Ozan Elektronik Para A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hakkına haizdir.