Super App

Super App

“Super App” olarak nitelendirilen bu yeni teknoloji, finansal uygulamalarda sağladığı kolaylıklar sayesinde yayılmaya başladı. Geleneksel finans sistemleri yerine kullanılan bu uygulamalar, tüm finansal deneyimi yeniden şekillendiriyor. Ozan SuperApp, ülkemizde az bilinen bu teknolojik kavramları Türkiye ile tanıştırıyor.

Super App Nedir?

Super App, tek bir uygulama üzerinden oturum açarak birçok işleme ulaşabilmeyi sağlayan sistem olarak tanımlanıyor. Küresel anlamda, günlük hayatlarındaki birçok işlemi Super App’te tamamlayan kullanıcılar ile beraber, işini internet ortamından yürüten ya da internet aracılığı ile ticaret yapmayı hedefleyen kişiler de sıkça Super App kullanıyor.

Bu sistemlerin oluşmasında, pandemiyle beraber 2020 itibarıyla bireylerin alım – satım konusundaki davranış değişikliği etkili oluyor. Hizmetlerde görülen ayrışmalar ve parçalanmalar, kullanıcıların dikkatinin fazlasıyla dağılmasına neden oluyor ve bu nedenle bireyler tüm işlemlerini tek bir uygulama üzerinden yürütmeye yönleniyor. Günümüzde kullanıcılar, yemek siparişinden herhangi bir ödeme yapma işlemine, araç çağırmaktan sinema bileti almaya kadar tüm işlerini tek bir uygulama yazılımı ile tamamlama eğilimi taşıyorlar. Super App’ler altyapısında çok karmaşık bir algoritma içerirken, temelde uyum ve sadeliği barındırıyor.

Ozan SuperApp Uygulaması ile Neler Yapabilirsin?

Ozan Elektronik Para çatısı altında bulunan Ozan SuperApp , bireysel kullanıcılara ve işletme sahiplerine finansal teknoloji çözümleri sunan bir SuperApp. Ozan SuperApp ile çok yönlü finans çözümlere ulaşmak oldukça kolay. Finans uygulamaları, alışveriş ve eğlence dünyasını tek uygulamadan yönetme imkanı tanıyan Ozan SuperApp, özellikle finansal teknoloji alanında değer ve çözüm sağlamak için üretilmiş bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Finansal servisler ile ilgili işlemlerin tamamında, insani değer ve ihtiyaçları göz ardı etmeyen, kişiselleştirilmiş deneyimler sunan bir uygulama olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.

Akıllı Telefonundaki Dijital Cüzdan

Bir mağazada beğendiğin ürünü satın alırken ya da çevrimiçi alışveriş yaparken kullandığın her sistemin, bir banka hesabına bağlı olması gerekiyor. Kullandığın kartların ya da diğer ödeme sistemlerinin tamamını kapsayan, dijital para birimleri ile alım satım yapılan sistemlere “dijital cüzdan” ismi veriliyor. Dijital cüzdanların kullanımı günümüzde mobil telefonlar aracılığı ile gerçekleşiyor. Kart bilgileri girmeden, güvenlik sorularını yanıtlamadan almak istediğiniz ürüne ulaşmanın en pratik yolu olarak görülen dijital cüzdanlar, satın almak istediğiniz ürüne sizi hızla yaklaştırdığı için büyük kolaylık sağlıyor. Dijital cüzdanlar ödeme işlemlerinizde kolaylık sağlarken güvenliğinizi de üst düzeyde korunmuş oluyor. Cüzdanınızı kaybettiğinizde tüm kartlarınızı iptal ettirmeniz gerekirken, dijital cüzdanlarda, telefonunuzu kaybetseniz dahi dijital cüzdana erişim sürecinde aşılması gereken adımların zorluğu bu sistemi daha da güvenilir kılıyor. Dijital cüzdan, Super App’in en temel fonksiyonları arasında yer alıyor.

Para Gönder / Al

Ozan SuperApp sayesinde para gönderip alırken zaman kısıtlaması nedeniyle beklemen gerekmiyor. Oluşturduğun sanal IBAN ile günün her saati para göndermek mümkün oluyor. Tüm bu işlemler, ekstra masraflar olmadan tamamlanabiliyor. Para gönderme ve alma işlemlerinde karşı tarafın hesabının doğrulanmış olması da önem taşıyor.

Ozan Super App’e Kredi Kartı İle Para Yükle

Ozan SuperApp’e kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile kolayca ve güvenli bir şekilde para yükleyebilirsiniz. Tüm hesaplarınızı bir araya toplayacağınız, şemsiye niteliğinde bir uygulama olarak konumlanan Ozan SuperApp ile size ait tüm finansal hesapları yönetebileceksiniz.

Eft Ve Havale İle Para Yükle

Kartın yanı sıra, Ozan SuperApp IBAN’ınınıza diğer hesaplarınızdan EFT ve Havale ile günün her saati para yükleyebileceksiniz.

Para Çek: Nereden Para Çekilir?

Önümüzdeki günlerde Ozan Card’ı kullanıcılarıyla buluşturacak olan Ozan SuperApp, kart ile para çekebilmenin yanı sıra, kullanıcılara kartsız para çekebilme imkanı da sunacak. Kullanıcılar, Ozan SuperApp’in QR özelliği sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde para çekebilecek.

Para Gönder: Ozan Super App ile Cepten Cebe Ücretsiz Para Gönder/Al

Ozan SuperApp’ten bir diğer Ozan SuperApp hesabına ücretsiz ve 7/24 para göndermek mümkün. Bununla birlikte Ozan SuperApp, bir başkasının cep telefonuna para göndermek için de kolaylıkla kullanılan bir yöntem. Ozan SuperApp’in gelecek yeni özellikleri arasında, Ozan SuperApp harici hesaplara para göndermek de yer alıyor.

QR Kodla Ödeme Al ve Ödeme Yap

Pandeminin de etkisiyle tercih edilen ödeme yöntemleri arasında ivme kazanan “QR kodla ödeme” seçeneği, Ozan SuperApp’in kullanıcılarına sunduğu özellikler arasında yer alıyor. Bununla birlikte QR özelliği, Ozan SuperApp içinde bir ödeme alma yöntemi olarak da kullanılabilecek. Ozan SuperApp’in güçlü altyapısı ve ileri teknolojisi sayesinde kullanıcılar hızlı ve 7/24 QR ile ödeme yapma özelliğini kullanabiliyor. Ozan SuperAppliler market, büfe ve restoranı kapsayan 30.000’den fazla MetropolCard noktasında QR ile anında ödeme yapabiliyor.

Hisse Senedi Al/Sat

Ozan SuperApp’in kullanıcılarına sunmayı planladığı özellikler arasında Tesla ve Amazon gibi popüler hisse senetlerinin alım-satım işlemleri de yer alıyor. Kullanıcılar, dünyanın en popüler hisse senetlerini Ozan SuperApp aracılığıyla kolay ve güvenli bir şekilde alıp satabilecek. Böylece Ozan SuperApp kullanıcıları Türkiye’deki para piyasalarının takibi ve hisse senedi alım satımının yanı sıra, küresel çapta da finansal işlemlerini yönetebilecek.

Ozan SuperApp ile Güvenli Alışveriş

Yurtiçi ve yurtdışı alışverişleri, Ozan SuperApp sayesinde güvenle gerçekleştirilebilecek. Günlük alışverişlerden, büyük bir tatil paketi satın almaya kadar tüm işlemlerin kolayca tamamlanabileceği Ozan SuperApp ile aynı zamanda yemek siparişi verebilecek, sinema bileti ya da yeni sezon için ihtiyacınız olan tüm giysileri de satın alabileceksiniz.

Oyun Kodu ve Eğlence Paketi Satın Al

Popüler oyunları ve çeşitli eğlence paketlerini de içinde barındıran Ozan SuperApp uygulaması, oyunseverlere özel tasarlanan ekranları ve kolay ara yüzü ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Kullanıcılar Ozan SuperApp içinde yer alan “Oyun modu” ile birçok popüler oyun koduna ve eğlence paketine erişebiliyor ve anında satın alma işlemini tamamlıyor.

E-ticaret Ödemeleri Yap

Kullanıcılar tüm e-ticaret işlemlerini Ozan SuperApp ile gerçekleştirme imkanı bulacak. Ozan SuperApp kullanıcıları, QR kod ile ödeme haricinde ilerleyen aylarda kart ve havale / EFT ile ödeme yöntemlerini de kullanabiliyor olacak.

Tüm Ödemelerini Ozan SuperApp ile Yap

Super App uygulamalarının tamamı, temel olarak ödemeler ve harcamaların tek bir şemsiye uygulama altında sürdürülmesi amacıyla kuruluyor. Tüm ödeme işlemleriniz için de Ozan Super App size yardımcı olmayı planlıyor. Finansal işlemde “ödeme” olarak tanımlanan tüm işlemler için tek bir uygulama kolaylık ve rahatlık sağlıyor.

Fatura Ödemeleri Yap

Ozan SuperApp sayesinde tüm fatura ödemeleri tek kanaldan yapılabilecek. Kullanıcılar, su, elektrik, telefon ve internet gibi çeşitli faturaların ödemelerini Ozan SuperApp ile rahatlıkla, anında tamamlayabilecek. Üstelik yurt dışı fatura ödemeleri de Ozan SuperApp aracılığı ile yapılabilecek.

Sigorta Poliçesi Satın Al

Ozan SuperApp hem günlük finansal akışınızı hem de yatırımlarınızı yönetmenizi sağlıyor. Sigorta yaptırarak geleceğinizi garanti altına almak isteyen kullanıcılar, sigorta poliçe işlemlerini Ozan SuperApp üzerinden kolayca yapabilecek. Sigorta poliçesi hizmeti, ilerleyen zamanda kullanıcılar ile buluşacak özellikler arasında yer alıyor.

Ozan SuperApp Uygulaması ile Sanal Kart Oluştur

Ozan SuperApp uygulaması, sadece akıllı telefon üzerinden hizmet vermiyor. Aynı zamanda fiziksel kart oluşturarak finansal hizmetler bir kart ile ilişkilendirebiliyor. Kullanıcılarıyla yakın bir zamanda buluşacak olan Ozan Card sayesinde kullanıcılar, Ozan SuperApp içinde anında sanal kart oluşturarak, tüm online harcamalarında güvenle kullanabilecek.

Ozan SuperApp Kimler İçin?

Ozan SuperApp, işlemlerini mobil telefon üzerinden yapan ve günlük hayatını kolaylaştırmak isteyen herkese hitap ediyor. Finansal işlemlerinizi, online satın alma, alışveriş, online üyelik ve bunun gibi tüm işlemlerin yanı sıra yatırım, biriktirme ve sigorta işlemlerinin her biri için bir uygulama ile çalışmaktan yorulduysanız, Ozan SuperApp tam size göre.

Super App için Ücretler ve İşlem Limitleri

Ozan SuperApp’in ücret politikası çok yakında kullanıcılar ile paylaşılacak. Kullanıcılarını memnun edecek bir fiyat politikası izleyecek Ozan SuperApp ile tüm finansal işlemlerinizi tek bir uygulama aracılığı ile yapmanın konforunu yaşayın. Nereye ne kadar ödeyeceğinizi, yaptığınız yatırımları tek ekran üzerinden görmenin rahatlığını deneyimleyin.