En Acayip Ayakkabı Tasarımları

7 Aralık 2021

Günlük yaşamın ve modanın vazgeçilmezi ayakkabılar için eskisi gibi yalnızca işlev ve rahatlık önemli değil. Artık fişek gibi tasarımlarıyla yarışan düzinelerce marka var. Bu markaların rahat, dayanıklı ve tasarımıyla giymeden memnun eden ayakkabıları arasında tercih yapabilmen için sana harika öneriler getirdik!

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları ve gelişmeyi sürdüren yaratıcı üreticiler de dahil olmak üzere pek çok firma ayakkabı tasarımında dudak uçuklatan bir rekabete girmiş durumda. Onlar beğeni kazanmak için yaratıcılık sınırlarını zorlayadursun, biz seninle en acayip ayakkabı tasarımları ve ilginç görünümleriyle modaya yön veren modelleri konuşalım!

Adidas Yeezy 451

adidas-yeezy-451

En acayip ayakkabı tasarımları arasında dünyaca ünlü Adidas markasının Kanye West iş birliğinde hazırladığı model yer alıyor. Adidas Yeezy 451 adıyla sunulan modelin kullanımı ve kombinine dair pek çok kez boy gösteren Kanye West ayakkabıya epeyce prestij kazandırdı.

Ancak öyle bir ayakkabıdan söz ediyoruz ki meşhur olmak için Kanye West’e ihtiyacı yok! Üst kısmında patik tasarımından, alt tabanında sportif ve güçlü görünümden esinlenilen ayakkabı resmen olmaz denilenin temsili gibi!

Converse Sandalet

converse-sandalet

Özellikle gençler için hem tasarımı hem de kullanım rahatlığı açısından ilk tercih edilen markalardan biri olan Converse, yeni bir konseptle karşında! Sandalet rahatlığında ve Converse dayanıklılığında ayakkabılar için Converse Sandalet modelini denemelisin!

Alt tabanı sandalet, üst bileği Converse görünümlü ayakkabının çılgın moda anlayışına uyacağına kefiliz. Üstelik bulunduğum ortama benden önce ayakkabım girmeli felsefesine geçiş için de bu model mükemmel bir seçim!

Nike MAG

nike-mag

Geleceğe Dönüş filminde Marty McFly tarafından giyilen otomatik ayakkabı modeli, film için tasarlanmış özel bir prototipti. Ancak Nike, her ayakkabı rüyası gibi bunu da gerçekleştirdi! Nike MAG modeliyle tek tuşla kendini bağlayabilen otomatik bir ayakkabı üretti.

Sen de hayatını otomatikleştirmeye tabandan başlamak istersen, dudağın uçukladıktan sonra satış fiyatına bakarak bu modeli alabilirsin. Çok daha uygun fiyatlara ileri teknoloji ayakkabıları sunacağını duyuran Nike’dan haber gelene dek bekle deriz ama en iyisini sen bilirsin!

Adidas Lego Superstar

adidas-lego-superstar

Adidas ayakkabılarında adını görmeden üç çizgisine aşina olduğumuz tasarım, daha önce lego ile bezenmiş bir halde sunulmuştu. Ancak fişeklikte sınır tanımayan Adidas tasarımcıları bu defa Adidas Lego Superstar modeliyle tamamı legoyla kaplı bir ayakkabı sundular.

Takipçileri tarafından bandoyla karşılanan bu modelin en büyük albenisi fütürist ayakkabı tasarımlarına öncü olmasında saklı. Senin de zevkine hitap edeceğine emin olduğumuz bu sıra dışı model mağazalardaki yerini aldı bile!

Dada Code M

dada-code-m

En acayip ayakkabılar serisinin bile en acayibi olmaya tek aday elbette Dada’ya ait. Tasarımlarıyla ayakkabı camiasında defalarca kez gözleri fal taşı gibi açan marka bu modeliyle ağızları açık bıraktı!

İçinde şarj ünitesinden hoparlöre ne ararsan bulabileceğin Dada Code M modeli, mp3 çalar hizmetini ayağına getiriyor! Şaka değil, yürürken müzik çalabileceğin iç düzeneğiyle ve hayli kaliteli ses çıkışı sağlayan hoparlörüyle bu ayakkabı modeli gerçekten inanılmaz özelliklere sahip!

Ayakkabı dünyasının ilginç tasarımları arasında en çok seveceğin modelleri incelerken dijital finans dünyasının en sevilen uygulamasından da mahrum kalma! İhtiyaç duyduğunda 7/24 her yerden para transferi hizmeti sunan, Cashback fırsatlarıyla alışverişlerinde kazanç elde edebileceğin Ozan SuperApp’i indir ve inanılmaz kampanyalardan faydalan! QR kod ile ödeme seçeneği sayesinde hızlı ve güvenilir alışverişleri gerçekleştir, en acayip ayakkabılar da dahil ne istersen, ne zaman istersen, nereden istersen Ozan SuperApp ile kolayca satın al!

Ozan SuperApp özellikleri, işlem limitleri ve kampanyaları, ülkeler arasında farklılık gösterebilir.