ozan

Please rotate your device.

ozan is best viewed in portrait mode. Please change your device's orientation.

OZAN ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA A.Ş.
KULLANICI GÜVENLİK BİLDİRGESİ
Kullanıcıların Dikkatine
İnternet ile yapılan işlemler, internetin yapısı gereği riske açık bir platform olması sebebiyle genel itibariyle yetkisiz işlemler, sahtekârlık, dolandırıcılık, virüs bulaşması, siber saldırı yetkisiz erişim, şifre ve kişisel bilgilerin çalınması gibi kötü niyetli saldırılara maruz kalma riski taşımaktadır.
Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. söz konusu riskleri en aza indirmek ve yetkisiz işlemlerin önüne geçmek amacıyla teknolojinin imkân sağladığı bütün önlemleri almakta ve periyodik olarak gerekli kontrolleri sağlamaktadır.
Almakta olduğumuz önlemlere ek olarak sizlerin de bilinçli bir internet kullanıcısı olarak aşağıda belirttiğimiz konularda bilgi sahibi olmanız, kendinize ait önlemleri almanız internet üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerinden daha güvenle yararlanmanızı sağlayacaktır.
- Elektronik para yükleme işlemlerinizi gerçekleştirmek için www.ozan.com adresini kullanın. 
- İnternet tarayıcısının adres çubuğunda çıkan yeşil kilit simgesi, sitemizin Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. olduğunu ve güvenli olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. 
- Diğer internet sitelerinde ya da e-postalarda yer alan bağlantılara güvenmeyin. Bu bağlantıları erişim için kullanmayın.
- İnternet sayfamız üzerinden hesabınıza erişmek istemeniz durumunda, tek kullanımlık SMS şifresi telefonunuza iletilmektedir.
SMS şifrenizin cep telefonunuza SMS mesajı olarak iletilmesinde aksaklık yaşamanız halinde derhal +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi arayınız veya internet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurun.
- Hesap numaranızı, kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi korumanız ve gizli tutmanız gerekir. Şifrenizin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasıyla doğabilecek zarar ve kayıplardan Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. sorumlu değildir. Kullanıcı olarak sizlerin hak ve sorumluluklarınız şirketimizle imzalamış olduğunuz çerçeve sözleşme içerisinde yer almaktadır.
- Dolandırıcılık girişimlerine maruz kalmamak için hesap şifrenizi şirket personeli dahil olmak üzere hiç kimse ile paylaşmayın. Dolandırıcılık şüphesi durumunda zaman kaybetmeden +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi derhal arayarak durum bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.
- Bilgilerinizi cüzdanınızda ya da çantanızda yazılı olarak taşımayın. Mutlaka ezberleyin ve şifre bilgilerinin yazılı olduğu belgeleri başkalarının ulaşabilecekleri yerlerde saklamayın ve bu bilgileri paylaşmayın.
- Giriş yaparken klavye ya da ekranı izleyen kişilerin varlığına dikkat edin.
- Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.; hiçbir zaman müşterilerinin şifrelerini soran, kişisel bilgilerini talep eden veya güncellenmesini isteyen e-postalar göndermez. Bu yönde bir bildirim size ulaştığında bilgilerinizi paylaşmayın ve +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize durumu rapor edin.
- İşlem ve bakiye bilgilerinizi www.ozan.com adresinden takip edebilirsiniz.
- Gerçekleştirdiğiniz işlemlere ait dekontlar, talebiniz durumunda sistemimize kayıtlı e-posta adresinize ya da iletişim adresinize iletilir.
- SMS şifresi gönderilen telefonunuzun kaybolma, çalınma, zorla alınma gibi herhangi bir nedenle elinizden çıkması halinde vakit kaybetmeden +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bildirmeniz gerekmektedir.
- Hizmet alımında yaşadığınız aksaklıklara yönelik şikayetlerinizi +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da www.ozan.com internet adresinde yer alan “Görüş / Öneri” bölümünden bildirebilirsiniz. 
- Sunulan hizmetlere ilişkin bilgilendirmelere, kesintilere, duyuru ve uyarılara www.ozan.com internet adresinden ulaşabilirsiniz ya da +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 
- www.ozan.com internet adresimizden ya da +90 850 226 83 23 numaralı çağrı merkezimiz dışındaki herhangi bir kanal aracılığı ile gelen bilgilere itibar etmeyiniz.

Bilgilerinize sunarız.
Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.